spurriemokken lid worden

Ald Prinsen

Ien de historie van de Spurriemökke zien dur ok al aardig wat minse Prins gewist! 'n Kort ovverzicht volgt hieronder:

Kevin I Gommans

Kevin I Gommans

2018

Han I van de Sande

Han I van de Sande

2017

Gerrit II Bardoel

Gerrit II Bardoel

2016

Daan I Willems

Daan I Willems

2015

Erik II Vullings

Erik II Vullings

2014

Jop I Loonen

Jop I Loonen

2013

Eric I Flinsenberg

Eric I Flinsenberg

2012

Martien I Steeghs

Martien I Steeghs

2011

Ron I Sanders

Ron I Sanders

2010

Vincent I Verstappen

Vincent I Verstappen

2009

Jos II Willems

Jos II Willems

2008 7x11

Rob I Pluk

Rob I Pluk

2007

Piet IV Drabbels

Piet IV Drabbels

2006

Emiel I Evers

Emiel I Evers

2005

Hans II Loonen

Hans II Loonen

2004

Theo II Peeters

Theo II Peeters

2003

Jos I Loonen

Jos I Loonen

2002

Ton I Jenneskens

Ton I Jenneskens

2001

Guus I Willems

Guus I Willems

2000

Dave I Clephas

Dave I Clephas

1999

Math I Drabbels

Math I Drabbels

1998

Marco I de Mulder

Marco I de Mulder

1997

Ruud I Classens

Ruud I Classens

1996

Frans III Rongen

Frans III Rongen

1995

Wout I Zanders

Wout I Zanders

1994

Twan I Voermans

Twan I Voermans

1993

Pieter II Janssen

Pieter II Janssen

1992

Ruud I de Mulder

Ruud I de Mulder

1991

Hans I Maas

Hans I Maas

1990

Jan V Nelissen

Jan V Nelissen

1989

Lambert II Manders

Lambert II Manders

1988

Wil I Willems

Wil I Willems

1987

Peter I Claessens

Peter I Claessens

1986 5x11

Thei IV Hendrix

Thei IV Hendrix

1985

Pieter I Classens

Pieter I Classens

1984

Piet III Swinkels

Piet III Swinkels

1983

Thei III de Rijck

Thei III de Rijck

1982

Thei II Jacobs

Thei II Jacobs

1981

Jan IV Steeghs

Jan IV Steeghs

1980

Louis II Gommans

Louis II Gommans

1979

Joep I Joosten

Joep I Joosten

1978

Gerrit II Houwen

Gerrit II Houwen

1977

Leo II Philipsen

Leo II Philipsen

1976

Frans II van de Broek

Frans II van de Broek

1975 4x11

Bert III Willems

Bert III Willems

1974

Theo I Nelissen

Theo I Nelissen

1973

Giel I Wennekers

Giel I Wennekers

1972

Karel I Steeghs

Karel I Steeghs

1971

Piet II Baten

Piet II Baten

1970

Tennie I Duijf

Tennie I Duijf

1969

Sjaar I Maessen

Sjaar I Maessen

1968

Jan III Driessen

Jan III Driessen

1967

Chris I Steeghs

Chris I Steeghs

1964 3x11

Hay I Joosten

Hay I Joosten

1963

Sjaak II Versleijen

Sjaak II Versleijen

1962

Leo I Nooijen

Leo I Nooijen

1961

Lambert I Janssen

Lambert I Janssen

1960

Ber I Zanders

Ber I Zanders

1959

Jac I Nooijen

Jac I Nooijen

1958

Wiel I Baltissen

Wiel I Baltissen

1957

Jan II Versleijen

Jan II Versleijen

1956

Jan I Kurvers

Jan I Kurvers

1955

Ger I Peters

Ger I Peters

1954

Teng I Nelissen

Teng I Nelissen

1952

Louis I Kurvers

Louis I Kurvers

1951

Piet I Verstappen

Piet I Verstappen

1946

Frans I Verstappen

Frans I Verstappen

1931

© 2019
Created by